ABOUT US

شرکت ترک لایف در زمینه مشاوره سرمایه‌گذاری و خدمات فنی و مهندسی در ترکیه فعال است. این شرکت بر مدیریت پروژه‌های ساخت و ساز تجاری و مسکونی تمرکز دارد و خدمات متنوعی از جمله مشاوره حقوقی، مالی، شهرداری، تحلیل فنی پروژه‌ها و تهیه و تدارک تیم‌های فنی و تخصصی ارائه می‌دهد. هدف اصلی این شرکت، فراهم کردن بستری برای ارتباط بین خدمات دهندگان و رفع نیازهای اجرایی سرمایه‌گذاری‌های مختلف در ترکیه است.

CEO TEL : 00 90 542 493 32 02
ADDRESS  : Belek, Hürriyet Cd., 07230 Serik/Antalya
OUR COMPANY

“ما با افتخار اعلام می‌کنیم که [TURK LIFE] به صورت رسمی تحت لیسانس و همکاری با barusproperties فعالیت می‌کند. این همکاری نشان دهنده تعهد ما به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بالا و همسو با استانداردهای barusproperties  است. هدف ما این است که با بهره‌گیری از دانش و تجربه barusproperties ، تجربه‌ای بی‌نظیر و متمایز برای مشتریان خود ایجاد کنیم.”

 

 

WE ARE WORK IN THIS COMPANY

SEE US IN MAP
WE ARE AVAILABLE IN
OUR FORM TO CONNECT
Policy

“ترک لایف، با تکیه بر دانش فنی پیشرفته و تجربه گسترده در صنعت ساخت و ساز و املاک، به تعهد خود در ارائه خدمات بی‌نظیر و راه‌حل‌های نوآورانه پایبند است. ما در هر گام، از برنامه‌ریزی و طراحی تا اجرا و فروش، با دقت و تعهد به کیفیت عمل می‌کنیم. هدف ما ایجاد فضاهایی است که زندگی و کار را برای مشتریانمان بهبود می‌بخشد، با این باور که هر پروژه بیش از یک ساختمان، نمادی از خلاقیت و پایداری است.”